„Kriso Barro pirštų galiukai turi tiesioginį kontaktą su siela“, – taip apie anglą muzikantą rašė vokiečiai iš „Rock Times“. Olandai jį vadino vienu žodžiu – „stulbinantis“. O liepos 7-8 dienomis K. Barrą pagaliau galės įvertinti ir lietuviai.

Artistas didžiojoje scenoje spėjo pasirodyti dar nė nesulaukęs 10 metų. Jau tada jam patiko Garry Moore, kurį K. Barras laiko didžiausiu savo įkvėpėju. Šiandien Kriso muzika – tokia, kokios tiktų klausytis, klasikiniu „čioperiu“ skrodžiant Ameriką 66-uoju keliu: bliuzas su ryškia roko įtaka.

Pats K. Barras teigia, kad jo venomis teka rokenrolas. Jis – kietas riešutėlis, visomis prasmėmis. Pasirodo, šis unikalus gitaristas ir vokalistas šalia muzikos visuomet turėjo kitą, šalutinį darbą: 10 metų jis tęsė profesionalią mišrių kovos menų karjerą, sportavo Las Vegase, Tailande, Singapūre. Jo praeities kovų sąskaitoje: 14 pergalių, 2 pralaimėjimai ir 1 lygiosios.

„Žmonės mano, kad esu pamišęs, jei einu kautis į narvus, rizikuodamas pakenkti savo rankoms. Yra tiesos, bet kovos ringas man pasiūlė daugiau galimybių nei muzikos pramonė. Esu kovęsis prieš 8000 žiūrovų Azijoje. Jų akivaizdoje mieliau būčiau grojęs nei daužęs snukius!“ – juokiasi gitaristas, aktyvią sportininko karjerą jau baigęs.