Amerikietis Brian’as Kramer’is dar buvo paauglys, kai pradėjo bastytis kartu su tokiais legendiniais bliuzmenais kaip Buddy Guy ir Junior’u Wells’u, vos jie apsilankydavo Niujorke. Pastarasis ypač atsidavusiai rūpinosi vaikiu, mokė jį groti iš širdies. Šiandien B. Kramer’is pats yra įtrauktas į „Bliuzo šlovės salę“. Liepą jis pasirodys Varnių festivalyje „Bliuzo naktys“.

Galima sakyti, kad rimta B. Kramerio karjera prasidėjo1989-aisiais, kai jiedu su Junior’u Wells’u kartu išleido albumą. Beje, su jais grojo ir buvęs „Rolling Stone“ narys Mick’as Taylor’as. Kramer’is turėjo garbės pagroti kartu su didžiuoju bliuzmenu Larry’iu Johnson’u, o paskui išvyko bandyti laimę Europoje. Apsigyvenęs Švedijoje jis greitai įsisuko į Skandinavijos artistų gyvenimą, tapo pageidaujamu muzikantu klubose ir festivaliuose. Netrukus jis prisijungė prie tarptautinį pripažinimą pelniusio Eric’o Bibb’o ir prasuko keturis sėkmingus turus nuo JAV ir Kanados iki Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir Japonijos.

Brian’as taip pat dalinosi scena su legendiniais Taj Mahal, Toumani Diabate, Bob’u Brozman’u, Robin’u Ford’u, Jimmy’iu Dawkins’u ir daugeliu kitų.  Jis grojo pasaulinio garso Čikagos, Kembridžo, Portugalijos, Pietų Afrikos festivaliuose.

Krameris turi savo įrašų kompaniją, kurioje kepa albumus, sulaukiančius didelės tarptautinės sėkmės. „Man labai patogi ir muzikos prodiuserio kėdė“, – sako jis.

Be to, muzikantas laikosi tradicijų ir Stokholme rengia „jam session“ vakarus, yra laimėjęs oficialių prizų už pozityvų indėlį kultūros vardan.  2015-ųjų sausį  B. Krameris buvo oficialiai įtrauktas į „Bliuzo šlovės salę“ kaip bliuzo meistras kartu su savo vardo grupe. Praėjusią vasarą jis dalyvavo didžiausiame Švedijos Bliuzo festivalyje. Ten B. Krameriui buvo įteiktas prestižinis rankų darbo apdovanojimas, skelbiant jį metų bliuzmenu.

Na, o šią vasarą, liepos 1-2 dienomis, jis pasirodys geros nuotaikos festivalyje „Bliuzo naktys 2016“, kuris tradiciškai rengiamas Varniuose, prie Lūksto ežero. Tai bus specialus projektas „Brian Kramer & The Road Band“. Legendinis Bruklino muzikantas B. Krameris pasirodys kartu su legendiniu Vilniaus muzikantu Aleksandru Belkinu ir jo grupe, kuri groja nuo 1992-ųjų. A.Belkinas dažnai dalyvauja įdomiuose tarptautiniuose projektuose. Šis taip pat labai imponuoja.