„Ericas yra vienas geriausių, jei ne pats geriausias gitaristas pasaulyje“, – apie jį sako Joe Bonamassa. „Jis yra absoliučiai neįtikėtinas“, – E. Galesą apibūdina Carlos Santana. „Man neaišku, kodėl Ericas nėra pripažintas didžiausiu vardu roko gitaros istorijoje, tai – nesusipratimas“, – kalba Dave‘as Navarro.

Ericas augo religingoje šeimoje, bet tai netrukdė jo broliams groti Jimi Hendrixo, Muddy Waterso, Alberto Kingo ar Stevie Ray Vaughano. Tuo metu, kai mama meldėsi bažnyčioje, 4-metis Ericas, prižiūrimas brolių, gėrė į save bliuzą, roką ir psichodeliką. Dešiniarankis vaikis išmoko groti gitara kaire ranka. 1991-aisiais, būdamas 16-os, Ericas jau išleido pirmąjį albumą. Po to juos kepė beveik kasmet. 2009-aisiais jis buvo jau labai gerai žinomas.
Šis vasaris – ypatingas mėnuo E. Galesui: pasirodė naujasis albumas „The Bookends“. Jį įrašė kolaboruodamas su trijų „Grammy“ apdovanojimų nominantu ir „Emmy“ laimėtoju B. Slade’u, buvusiu dešiniąja Erico Claptono ranka Doyle Bramhall II, ir Beth Hart, įvertinta Bliuzo muzikos apdovanojimu, kuriai prezidentas Barackas Obama su žmona po pasirodymo plojo stovėdami.

Priešpaskutinis jo albumas užkariavo pirmąsias pozicijas iTunes ir Billboard bliuzo topuose. Įtakingiausi pasaulio muzikos žurnalai albumą įvertino visos jo karjeros veidrodžiu, dainas vadino šiltu medumi, palaiminimu, stebuklinga injekcija, kurios taip reikia bliuzroko scenai.

Festivalio dviejų dienų bilietas