Amerikietis Eugene‘as Hideaway Bridges – bliuzo ir soulo atlikėjas, dainų autorius, gitaristas per savo karjerą išleido 7 albumus, į kuriuos sudėjo vaikystėje išlakstytų Naujojo Orleano gatvių dulkes, gospelo dvasią, bohemiškų tėvų namų kvapą, legendinių korifėjų kompanijoje gautą patirtį ir didžiulę meilę muzikai.
Eugene‘as buvo ketvirtas iš penkių vaikų. Tėvas – Hideaway Slim – grojo gitara. Mama artimai bendravo su Anna Mae Bullock, geriau žinoma kaip Tina Turner. Ankstyvoje paauglystėje Eugene‘as su broliais įkūrė grupę „The Bridges Brothers“. O sulaukęs 16-os patraukė į Teksasą ir prisijungė prie Jungtinių Valstijų oro pajėgų. Po tarnybos jis atsidūrė Hjustone ir tapo policininku. Bet šalia uniformos visada turėjo ir gitarą, buvo įkūręs grupę.
Muzika jį atvedė į Europą. Tuo metu, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę, jis trynėsi Prancūzijos klubuose. Paryžiuje jį išgirdo B.B. Kingo bosistas Joe Turneris ir nedelsiant pasiūlė prisijungti prie savo grupės „Big Joe Turner‘s Memphis Blues Caravan“. Karavanas pajudėjo… Po 12 įspūdingų mėnesių kelyje, Eugene Bridges surinko savo grupę, Europos muzikos žurnalai jį skelbė metų atlikėju. Senasis kontinentas jį mylėjo. Myli ir liaupsina iki šiol, taip pat, kaip ir Azija, Amerika, Australija, Naujoji Zelandija.
Varniuose E. Bridges uždegs bliuzo laužus kartu su festivalio publikai jau pažįstama kompanija „Keksi“ .

Festivalio dviejų dienų bilietas