Taisyklės Bendros festivalio taisyklės: festivalio svečiai į festivalio teritoriją įleidžiami tik nuo penktadienio 9 val. ryto; Alkoholį įsivežti/įsinešti į festivalio teritoriją GRIEŽTAI draudžiama; Neblaivūs ir/ar apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų asmenys gali būti neįleidžiami į festivalio teritoriją; Iš festivalio teritorijos gali būti šalinami asmenys, esantys apsvaigę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, agresyvūs asmenys bei piktybiškai trukdantys festivalio organizatorių darbui ir sklandžiai festivalio eigai.

Į festivalio teritoriją draudžiama įsinešti/įsivežti: Narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; Alkoholinių gėrimų; Maisto ar skyščių stiklinėje taroje; Bet kokios rūšies ginklų; pirtis ar kubilus. Agresyvių, pavojų keliančių šunų. Šunys privalo turėti antsnukį, nepriklausomai nuo veislės ar augintinio dydžio. Šuo privalo turėti antkaklį su savininko kontaktais.

Į aktyviąją festivalio zoną įsinešti draudžiama: Maisto bei gėrimų bet kokioje taroje (taip stengiamasi užtikrinti Jūsų saugumą. Aktyvioje zonoje veiks prekybos taškai, kuriuose galėsite įsigyti maisto bei gėrimų tinkamoje ir saugioje taroje); Profesionalią audio bei video techniką (išskyrus akredituotus asmenis); Daiktus, kurie pavojingi Jūsų ir aplinkinių saugumui (pvz. aštrūs, sunkūs daiktai).

Bilietai ir apyrankės: Jūsų bilietas bilietavimo punkte (prie įvažiavimo į festivalį) bus iškeistas į specialią apyrankę, kuri festivalio metu ir bus jūsų asmeninis bilietas. Perduoti ją kitiems asmenims griežtai draudžiama. Apyrankę privalu dėvėti visą festivalio laiką. Festivalio teritorijoje esantys asmenys be apyrankės turės atsisveikinti su savo draugais ir festivaliu. Pažeista, nutraukta apyrankė NEGALIOJA!

Laužavietės: Laužavietes, grilius rengti festivalio teritorijoje GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA. Palapinių miestelyje griežtai draudžiama kurti laužavietes ar grilius. Festivalis draugiškas aplinkai, prašome tokiais būti ir Jus. Palapinių miestelyje bei visoje festivalio teritorije bus įrengtos šiukšliadėžės – nepatingėkit truputį paeiti ir išmesti savo šiukšles! Jei pritrūkote šiukšlių maišų jų visada galite paprašyti festivalio savanorių arba gauti festivalio info centruose.

Platinti bet kokio pobūdžio reklamą be raštiško festivalio organizatorių leidimo griežtai draudžiama.

Automobilius su dujine įranga DRAUDŽIAMA statyti Ąžuolo parkinge.

Festivalio teritorija uždaroma iki 18 val., sekmadienį! Stiklinė tara visoje festivalio teritorijoje draudžiama.

Esant neplanuotoms aplinkybėms, organizatorius pasilieka teisę keisti renginio programą.