Gyva legenda tapęs tarptautinis muzikos festivalis – „Bliuzo naktys“ kitų metų liepos pirmąjį savaitgalį vyks 29 kartą, tradiciškai Varniuose, prie Lūksto ežero, o šiandien festivalio organizatoriai atskleidžia ir pirmąjį festivalio žvaigždę, atvyksiančią net iš Australijos!

„Žiema toks metas, kai pradedam šildytis vasaros prisiminimais, o mes kviečiam jais ne tik šildytis, bet jau su nekantrumu laukti ir kitos, ateinančios vasaros!“,- pasakoja festivalio prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

O laukti tikrai yra ko – į festivalį „Bliuzo naktys“ atvyksta Hammondo vargonų Jimi Hendrix‘u pramintas, australas – Lachy Doley! Lachy Doley yra garsiausias Australijos šių dienų bliuzo atlikėjas, kurio rankomis sklinda neįtikėtini garsai, kurie gali būti intensyvūs, žiaurūs, o kartais ir visai transcendentiniai.

Soul roko stiliaus, vargonininko Lachy Doley atliekama muzika nuolat plinta socialinėje medijoje ir sulaukia milijonų peržiūrų, Lachy jau spėjo sugroti daugiau nei 500 pasirodymų, tarp kurių ir daugybė žymių džiazo bei bliuzo muzikos festivalių, tarp kurių ir Monrealio džiazo festivalis, tokie bliuzo festivaliai kaip „Bradbeach“, „Culemborg Blues Festival“, „Bejar Blues Festival“ ir pagaliau, šį unikalų atlikėją išvysime ir Lietuvoje – festivalyje „Bliuzo naktys“!

„Yra nuostabu kai tokius unikalius muzikantus ir dar iš taip toli, galima prisikviesti į Lietuvą ir į mūsų jaukią, unikalią festivalio „Bliuzo naktys“ atmosferą! Šiemet tikrai turėsim išskirtinių pasirodymų ir jau dabar labai laukiu šio Lachy Doley pasirodymo. Bliuzuose esame turėję atlikėjų iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Anglijos, Švedijos, Suomijos, Lenkijos bei daugybės kitų šalių, bet šįkart sulauksime tikro bliuzo ir Australijos!“,- pasakoja Algirdas Barniškis – Blėka. 

Gyvos muzikos gerbėjai, ilgamečiai festivalio fanai ar tik pirmą kartą atvykstantys, festivalyje bus laukiami liepos 7-8 dienomis, visam savaitgaliui pasinerti į gaivališką bliuzų atmosferą.